Október elsején temetik Ritoók Pált

2010. szeptember 13., címkék: ritoók pál, In memoriam, in memoriam, presbiteri szövetség, budapest-józsefváros

A Presbiteri Szövetség korábbi, 75 évesen elhunyt ügyvezető elnökétől a Budapest-Fasori Egyházközség urnatemetőjében vesznek végső búcsút.

Elhunyt Ritoók Pál

2010. szeptember 06., címkék: presbiteri szövetség, in memoriam, ritoók pál, In memoriam

Szeptember 6-ára virradó éjjel, hosszú szenvedés után elhunyt dr. Ritoók Pál nyugalmazott MÁV főtanácsos, a Magyar Református Presbiteri Szövetség volt főtitkára.